Nowa GR Corolla – Powinienem sprzedać moją GR Yaris?!

Podoba Ci się ten film? W takim razie subskrybuj carwow Polska i uderz w ikonkę dzwoneczka, aby dostać powiadomienie przy kolejnym naszym filmie!
…………………………………………………….
Przedstawiamy całkowicie nową Toyotę GR Corollę!

Jest to druga Toyota, której nadano oznaczenie GR (po Yarisie GR) i może to być jeden z najbardziej imponujących, ważnych hot hatchy, jakie pojawią się w tym roku! Przyjrzyjmy się więc bliżej…

Powiedzmy sobie jasno – Corolla GR wygląda świetnie! Podobnie jak Yaris, ma masywną, kwadratową kratę z przodu i kilka dodatkowych wlotów po obu stronach. Mięsisty pakiet nadwoziowy ma jeszcze większe poszerzone nadkola niż Yaris, a także masywne skrzydło!

Jeśli chodzi o moc, Corolla GR jest bardzo mocna. Wyposażona jest w ten sam turbodoładowany silnik 3-cylindrowy o pojemności 1,6 litra, który można znaleźć w modelu Yaris GR, ale jego moc została jeszcze bardziej zwiększona i wynosi 300 KM i 370 Nm! To o 116 KM więcej niż w następnej w kolejności Corolli.

Wszystko brzmi imponująco, prawda? Pytanie tylko, czy będzie to warte swojej ceny? Toyota nie ujawniła jeszcze ceny, ale spodziewamy się, że będzie kosztować około 40 000 funtów… Mniej więcej tyle samo, co Golf R!

Rozdziały
00:00 Intro
00:19 Wygląd zewnętrzny
01:46 Silnik
02:48 Wnętrze
03:33 Napęd 4X4
04:09 Skrzynia biegów
04:29 Włókno węglowe
05:06 Osiągi
06:06 Podwozie
06:40 Zawieszenie
07:02 Cena i data premiery
……………………………………………………
Instagram – http://www.instagram.com/carwow

Tiktok – https://www.tiktok.com/@carwow

Facebook – http://www.facebook.com/carwowuk

Twitter – http://www.twitter.com/carwowuk

Nasz Newsletter – http://bit.ly/carwow-Newsletter

Posted by asami